دوره صفر تا صد مکالمه سطح دو زبانه شو

دوره صفر تا صد مکالمه سطح دو زبانه شو

ثبت نام دوره

دوره "صفر تا صد مکالمه سطح دو زبانه شو"، طراحی شده توسط دکتر دشتی، یکی از مبتکرانه‌ترین روش‌های یادگیری مکالمه زبان انگلیسی را ارائه می‌دهد که مناسب برای همه سطوح از مبتدی تا پیشرفته است، از کسانی که تازه با الفبای انگلیسی آشنا می‌شوند تا زبان‌آموزانی که دانش پایه‌ای دارند. دوره به گونه‌ای طراحی شده است که حتی زبان‌آموزان با سطح متوسط و بالاتر نیز می‌توانند از محتوای آموزشی آن بهره ببرند و در نهایت مهارت‌های خود را تقویت کنند. این دوره با تأکید بر روش چانکینگ، به زبان‌آموزان امکان می‌دهد تا جملات و عبارات کاربردی را در قالب بلوک‌های معنایی کوچک یا چانک‌ها یاد بگیرند. هر چانک با استفاده از تکه‌های فیلم که به طور دقیق منتخب شده‌اند، تدریس می‌شود، که این روش به فراگیری زبان در موقعیت‌های واقعی و به شیوه‌ای طبیعی و جذاب کمک می‌کند.برای آشنایی بیشتر با این روش می توانید مقاله روش Chunking در آموزش زبان: تکنیکی برای یادگیری بهتر و سریع‌تر را مطالعه فرمایید. همچنین متد و روش طراحی و تدریس این دوره به صورت فعال(Active) می باشد و در کنار آن با توجه به اینکه دوره به صورت آفلاین ارائه می‌شود، تمرینات تعاملی طراحی شده بر اساس دوره به همراه سیستم تیکتینگ پیشرفته طراحی شده در اپلیکیشن دکتر دشتی به شما این امکان را می دهد که به صورت تصویری، صوتی و متنی تمرینات خود را ارسال کنید و تمامی ایرادات شما در همان سیستم به سرعت پاسخ داده می شود. برای آشنایی بیشتر با متد اکتیو در دوره می توانید "مقاله ی یادگیری زبان به صورت فعال:رویکردها و تکنیک‌هایی برای تقویت مهارت‌های تولیدی" را مطالعه فرمایید.

علاوه بر این، این دوره بر اساس زبان مادری زبان‌آموزان پیش می‌رود و به جای آموزش مستقیم گرامر و لغت، تمرکز خود را بر فراگیری طبیعی زبان از طریق تکرار و تمرین و استفاده از تکینک سایه (shadowing) در محیط‌های واقعی قرار داده است. این امر به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا بدون فشار یادگیری سنتی و خشک گرامر ولغت، به تدریج و به طور فعال با ساختارهای زبانی و لغات آشنا شوند و از آن‌ها به شکل مؤثر استفاده کنند. این دوره همچنین شامل تمرین‌های دوره‌ای و مرورهای منظم است که به تثبیت دانش و مهارت‌های زبانی کسب شده کمک کرده و اطمینان می‌دهد که زبان‌آموزان در طول دوره پیشرفت مستمری داشته باشند. تمرینات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که زبان‌آموزان را درگیر فرآیند یادگیری کرده و به آنها اجازه می‌دهد تا دانش خود را به طور عملی به کار ببرند.

زبان‌آموزان می‌توانند از آزمون‌های تعیین سطح معتبر و رایگانی که در اپلیکیشن دکتر دشتی قرار داده شده است استفاده کنند. این آزمون‌ها به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا سطح زبانی خود را مشخص کرده و دوره‌های پیشنهادی متناسب با نیازهای یادگیری خود را دریافت کنند. علاوه بر این، توصیه می‌شود حتی زبان‌آموزان با سطح متوسط نیز این دوره را آغاز کنند تا با سبک و سیاق آموزشی دوره‌های پیشرفته‌تر آشنا شوند، ضمن اینکه مرور این دوره به رفع کاستی‌های احتمالی و بهینه‌سازی فرآیند یادگیری آن‌ها کمک می‌کند. بعد از خرید دوره، زبان‌آموزان می‌توانند محتوای آموزشی را از طریق اپلیکیشن دکتر دشتی بر روی موبایل و ویندوز مشاهده کنند، که این امکان به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در هر زمان و مکانی به یادگیری بپردازند. به عنوان تشویق بیشتر، با خرید این دوره، یک کد تخفیف 10 درصدی برای خرید دوره‌های پیشرفته‌تر ارائه می‌شود که تا یک سال پس از خرید اعتبار دارد.

با شرکت در این دوره، زبان‌آموزان می‌توانند به شکلی اثربخش و لذت‌بخش به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی بپردازند و در محیط‌های مختلف با اطمینان به کاربرد زبان بپردازند.

لیست فصل ها

فصل اول-Introduction
فصل اول-Introduction تعداد فایل ها: 1

سؤالات متداول

این دوره برای هر کسی که می‌خواهد مهارت‌های زبان انگلیسی خود را از ابتدایی تا پیشرفته بهبود ببخشد مناسب است، از جمله افرادی که تازه شروع به یادگیری الفبای انگلیسی کرده‌اند تا کسانی که مایل به تقویت مهارت‌های مکالمه‌ای خود هستند.
حتوا شامل درس‌های مبتنی بر روش چانکینگ است که از تکه‌های فیلم برای نمایش کاربرد زبان در موقعیت‌های واقعی استفاده می‌کند. موضوعات متنوعی مانند احوالپرسی، جملات کاربردی روزمره، گرامر پایه و پیشرفته، و بسیاری دیگر پوشش داده می‌شود.
می‌توانید از آزمون‌های تعیین سطح رایگان که در اپلیکیشن دکتر دشتی ارائه شده است استفاده کنید. این آزمون‌ها به شما کمک می‌کنند تا سطح زبانی خود را تشخیص داده و دوره‌های پیشنهادی متناسب با نیازهای یادگیری خود را دریابید.
بله، اما به جای تمرکز مستقیم بر آموزش گرامر و لغت، دوره از روش‌های طبیعی و کاربردی برای آموزش زبان استفاده می‌کند که شامل یادگیری از طریق تکرار و تمرین در محیط‌های شبیه‌سازی شده واقعی است.
دسترسی به دوره "صفر تا صد مکالمه سطح دو زبانه شو" مادام‌العمر است. پس از ثبت‌نام، زبان‌آموزان می‌توانند در هر زمان و به دفعات نامحدود به محتوای دوره دسترسی پیدا کنند و آن را مرور کنند.
اگرچه دوره به صورت آفلاین ارائه می‌شود و تعامل رودرو ممکن نیست، اما با استفاده از تکه‌های فیلم و تمرین‌های تعاملی، زبان‌آموزان می‌توانند مکالمات واقعی و کاربردی را تمرین کنند. علاوه بر این، دوره شامل امکاناتی مانند سیستم تیکتینگ پیشرفته است که به زبان‌آمو
مام تمرین‌ها و مرورها از طریق اپلیکیشن دکتر دشتی قابل دسترسی هستند. شما می‌توانید در هر زمان و هر مکان به این منابع دسترسی داشته باشید و به صورت دوره‌ای مرور و تمرین کنید.

نظرات

همه نظرات
دیدگاه شما *
1